חברות מטבחים גדולות בארץ

חברת גל מטבחים ביססה את עצמה כאחת מחברות המטבחים הגדולות בישראל, המשרתת קהל לקוחות מגוון עם מטבחים מעולים וברמה הגבוהה ביותר. פוסט זה בבלוג מתעמק במסע של החברה, בשירותיה ובסוד מאחורי הצלחתה.

גל מטבחים: המסע עד כה?

גל מטבחים ביססה את עצמה לאורך השנים כאחת מחברות המטבחים המובילות בישראל, המשרתת לקוחות בפריסה ארצית. עם התמקדות חזקה באספקת מטבחים איכותיים, גל מטבחים בנתה מוניטין של מצוינות ואמינות בענף.

 • 1. מורשת של הצלחה:
  חברת גל מטבחים עברה דרך ארוכה מאז הקמתה. עם היסטוריה עשירה המשתרעת על פני כמה עשורים, החברה גדלה מעסק מקומי קטן לשחקן מרכזי בתעשיית המטבחים. המחויבות שלה לחדשנות ולשביעות רצון הלקוחות הייתה הכוח המניע מאחורי הצלחתה.
 • 2. הרחבת טווח הגעה:
  מראשיתה הצנועה, גל מטבחים הרחיבה את טווח ההגעה שלה לשרת לקוחות בכל רחבי ישראל. עם מספר אולמות תצוגה הממוקמים אסטרטגית ברחבי הארץ: ירושלים, פתח תקווה, ראשון לציון, חיפה, DCity מעלה אדומים. החברה הפכה את הגישה ללקוחותיה למוצרים ולשירותים נוחים. בין אם בערים שוקקות ובין אם ישובים ברחבי הארץ, חברת גל מטבחים הטביעה את חותמה כשם מהימן בתעשיית המטבחים.
 • 3. קהל לקוחות מגוון:
  גל מטבחים פונה למגוון רחב של לקוחות. החל מבעלי בתים המעוניינים לשפץ את המטבחים שלהם ועד קבלנים הבונים פרויקטים חדשים למגורים, לחברה יש את המומחיות והמשאבים לענות על צרכים מגוונים. יכולתו להתאים עיצובי מטבח לפי העדפות ודרישות אישיות הפכה אותו לבחירה מועדפת עבור לקוחות מרקעים שונים.

עיצוב מטבחים בהתאמה אישית

מה מייחד את Gal Kitchen's?

איכות יוצאת דופן:
גורם מרכזי אחד שמייחד את גל מטבחים מעבר לכך שהיא בין חברות המטבחים הגדולה בארץ, ממתחריה הוא המחויבות הבלתי מעורערת לאיכות יוצאת דופן. החברה עובדת עם החומרים המשובחים ביותר ומעסיקה בעלי מלאכה מיומנים ומקצועיים על מנת להבטיח שכל מטבח שהיא מייצרת יהיה ברמה הגבוהה ביותר. מארונות עמידים ועד משטחי עבודה אלגנטיים, בגל מטבחים מקפידים על הפרטים הקטנים, וכתוצאה מכך מתקבלת תוצאה מדהימה של מטבחים לא רק מדהימים מבחינה ויזואלית אלא גם בנויים להחזיק לאורך זמן.

 • עיצובים חדשניים:
  כבין החברות המטבחים הגדולות בארץ, גל מטבחים, מתגאה ביכולתה להקדים את מגמות העיצוב ולהציע פתרונות חדשניים ללקוחותיה. צוות המעצבים והיועצים המוכשרים של החברה בוחן כל הזמן רעיונות, חומרים ופריסות חדשים כדי ליצור מטבחים שהם פונקציונליים ואסתטיים כאחד. מעיצובים עכשוויים ומינימליסטיים ועד לסגנונות קלאסיים ומסורתיים, חברת גל מטבחים מציעה מגוון רחב של אפשרויות כדי לתת מענה לטעמים והעדפות שונות.
 • אפשרויות התאמה אישית:
  היבט נוסף שמייחד את חברת גל מטבחים הוא ההתמקדות בהתאמה אישית. מניסיון רב ומכך שגל מטבחים נמנת בין אחת מחברות המטבחים הגדולות ומתוך הכרה שלכל לקוח יש דרישות ייחודיות, החברה מציעה מגוון רחב של אפשרויות התאמה אישית. מבחירת חומרים וגימורים ספציפיים ועד לשילוב תכונות מותאמות אישית ופתרונות אחסון, ללקוחות יש את החופש ליצור מטבח המשקף את הסגנון והצרכים האישיים שלהם. חברת גל מטבחים פועלת בצמוד ללקוחות לאורך תהליך העיצוב, ומבטיחה שהחזון שלהם יהפוך למציאות.

"איכות היא לא מעשה, זה הרגל." – כמנהג חברות מטבחים גדולות?

בגל מטבחים הציטוט "איכות זה לא מעשה, זה הרגל" מהדהד עמוק בתוך האתוס של החברה. כל היבט של הפעילות שלהם מונחה על ידי מחויבות לספק לא פחות ממצוינות. משלב התכנון הראשוני ועד להתקנה הסופית, האיכות מושרשת בכל שלב בתהליך.

כדי להבטיח איכות גבוהה עקבית, חברת גל מטבחים בוחרת בקפידה רק את החומרים הטובים ביותר מספקים מהימנים. הם נותנים עדיפות לעמידות, פונקציונליות ואסתטיקה, ומבטיחים שכל רכיב עומד בסטנדרטים המחמירים שלהם. בעלי המלאכה המיומנים בגל מטבחים עובדים בקפדנות על כל ייצור מטבח, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר על מנת להבטיח ביצוע ללא רבב.

אבל האיכות אינה מוגבלת רק להיבטים הפיזיים של המטבח. כחלק מהיותה חברת מטבחים גדולה, גל מטבחים שמה דגש רב על מתן שירות לקוחות יוצא דופן. צוות המקצוענים שלהם מוקדש להבנת הצרכים וההעדפות הייחודיות של כל לקוח. הם מציעים ייעוץ אישי, הקשבה קשובה לרצונות הלקוחות שלהם ונותנת הכוונה מקצועית לאורך כל התהליך.

מעבר לכך, חברת גל מטבחים מיישמת אמצעי בקרת איכות קפדניים על מנת להבטיח שכל מטבח שיוצא מחצרם עומד בסטנדרטים המחמירים שלו. כל מטבח עובר בדיקות יסודיות על מנת לוודא שהוא עומד לא רק באמות המידה האיכותיות של החברה אלא גם בציפיות של לקוחותיו הנבונים.

המחויבות של גל מטבחים לאיכות, הקנתה להם מוניטין של מצוינות בענף והעמידה את גל מטבחים כאחת החברות מטבחים הגדולות בארץ. הם מבינים כי אספקת מוצרים ושירותים יוצאי דופן אינה מאמץ חד פעמי אלא מחויבות מתמשכת. על ידי הפיכת האיכות להרגל, חברת גל מטבחים מספקת באופן עקבי מטבחים העולים על הציפיות ומשמחים את לקוחותיהם.

איך גל מטבחים נותנים מענה לקהל לקוחות מגוון?

בגל מטבחים מבינים שכל לקוח הוא ייחודי, עם טעמים, העדפות ודרישות ספציפיות משלו. לכן, הם פיתחו מגוון אפשרויות ותכונות התאמה אישית כדי לתת מענה לקהל לקוחות מגוון.

אחת הדרכים שבהן חברת גל מטבחים פונה לקהל לקוחות מגוון היא על ידי הצעת מבחר רחב של סגנונות ועיצובי מטבחים וייעוץ אישי וזמין בסניפים בארץ. בין אם לקוח מעדיף מראה מודרני ומינימליסטי או אסתטיקה קלאסית ונצחית, לגל מטבחים יש אפשרויות שיתאימו לכל טעם. המגוון הרחב שלהם כולל עיצובים אלגנטיים ועכשוויים, סגנונות מסורתיים וכפריים, וכל מה שביניהם. זה מבטיח שלקוחות יוכלו למצוא מטבח שמתאים לסגנון האישי שלהם ומשלים את עיצוב הבית שלהם.

מעבר לכך, חברת גל מטבחים מבינה שפונקציונליות חשובה לא פחות מאסתטיקה. הם מציעים מגוון אפשרויות פריסה ופתרונות אחסון חדשניים כדי למקסם את השטח ולשפר את השימושיות. בין אם מדובר בעיצוב מטבח לדירה קטנה ובין אם מדובר בבית משפחתי גדול, חברת גל מטבחים בקשר הדוק עם הלקוחות על מנת ליצור מטבח העונה על צרכיהם ואורח חייהם הספציפיים.

בנוסף למגוון הסגנונות והפריסות, חברת גל מטבחים מספקת גם מבחר רחב של חומרים וגימורים. כאחת מחברות המטבחים הגדולות בארץ לגל מטבחים יש את היכולת להוזיל את עלויות החומרים ולשמור על טיב החומרים מעץ איכותי ועד לרבדים אלגנטיים ועמידים, ללקוחות יש את הגמישות לבחור את החומרים המתאימים ביותר להעדפות ולתקציב שלהם. הדבר מאפשר התאמה אישית ומבטיח שכל מטבח מותאם לחזון הלקוח האישי.

יתרה מכך, בגל מטבחים מבינים שתקשורת היא המפתח למתן מענה לצרכי לקוחות מגוונים. יש להם צוות של מעצבים ויועצים מנוסים שמיומנים בהבנה ובפירוש של דרישות הלקוחות, בפגישה אישית באחד הסניפים הפרוסים בארץ תוכלו גם אתם לקבל ייעוץ והכוונה לבניית המטבח המושלם שלכם. הם לוקחים את הזמן כדי להקשיב לרעיונות של לקוחות, לספק ייעוץ מומחה, ולעבוד בשיתוף פעולה כדי להגשים את החזון שלהם.

כיור מעוצב גל מטבחים

מבט פנימה תהליך העיצוב של גל מטבחים

מתוך הבנת החשיבות של תהליך עיצובי המבוצע היטב, חברת גל מטבחים גאה מאוד בגישה המוקפדת שלהם ליצירת מטבחים יפים ופונקציונליים. בואו להתעמק בתהליך העיצוב שלהם ולחקור את השלבים העיקריים שהם מבצעים כדי להבטיח תוצאות יוצאות דופן.

 • 1. ייעוץ ראשוני:
  תהליך העיצוב בגל מטבחים מתחיל בייעוץ ראשוני באחד מאולמות התצוגה שלנו הפרוסים בארץ. במהלך שלב זה, לקוחות נפגשים עם צוות העיצוב כדי לדון בחזון, בדרישות והעדפות שלהם. הצוות לוקח את הזמן להבין את אורח החיים של הלקוח, הרגלי הבישול והפונקציונליות הרצויה, ומבטיח שכל פרט ייחשב.
 • 2. התכנון:
  לאחר איסוף כל המידע הדרוש, מתחילים המעצבים של גל מטבחים להמשיג את עיצוב המטבח. הם שוקלים בקפידה את החלל הזמין, אפשרויות הפריסה והעדפות הלקוח כדי ליצור עיצוב פונקציונלי ואסתטי. ההתמקדות היא באופטימיזציה של ניצול שטח, הבטחת זרימות עבודה יעילות ושילוב נגיעות מותאמות אישית.
 • 3. הדמיה והצגה תלת מימדית:
  לאחר פיתוח העיצוב הראשוני, חברת גל מטבחים משתמשת בכלי הדמיה תלת מימדיים מתקדמים על מנת להחיות את הרעיון. זה מאפשר ללקוחות לקבל הבנה מקיפה של איך המטבח שלהם יראה וירגיש לפני תחילת בנייה או התקנה. צוות העיצוב מכין מצגת מפורטת, המציגה זוויות, חומרים וגימורים שונים, ומאפשרת ללקוחות לקבל החלטות מושכלות.
 • 4. כוונון והתאמה אישית:
  חברות מטבחים גדולות כגון גל מטבחים מייחסות חשיבות רבה למשוב ומעורבות הלקוח לאורך תהליך העיצוב. לאחר המצגת הראשונית, צוות העיצוב עובד בשיתוף פעולה הדוק עם הלקוחות כדי לכוונן את העיצוב, תוך שילוב כל שינוי או הוספה מבוקשים. גישה שיתופית זו מבטיחה שהעיצוב הסופי יתיישר בצורה מושלמת עם החזון של הלקוח.
 • 5. ביצוע והתקנה:
  לאחר אישור התכנון הסופי, צוות האומנים והטכנאים המיומנים של גל מטבחים לוקח אחריות על תהליך הביצוע וההתקנה. הם עובדים בחריצות ויעילה כדי להביא את העיצוב לחיים, תוך הקפדה על מידות מדויקות, שילוב חלק של מכשירי חשמל ותשומת לב קפדנית לפרטים.

שביעות רצון לקוחות: כחברת מטבחים הגדולה בארץ המשוב הוא התהליך החשוב ביותר.

בגל מטבחים, שביעות רצון הלקוחות היא לא רק מטרה, אלא סדר עדיפויות מושרש עמוק. בחברה מבינים שלקוח מרוצה ומרוצה הוא העדות הטובה ביותר להצלחתו. מהייעוץ הראשוני ועד לתמיכה לאחר המכירה, חברת גל מטבחים עושה מעל ומעבר על מנת להבטיח שכל לקוח יקבל שירות יוצא דופן ומטבח העולה על הציפיות שלו.

אחת הדרכים בהן חברת גל מטבחים נותנת עדיפות לשביעות רצון הלקוחות היא באמצעות הצוות המיומן והידע שלהם. המעצבים והצוות שלהם לא רק מומחים בתחומם אלא גם מבינים את חשיבות ההקשבה לצרכי הלקוח ולהעדפותיו. הם לוקחים את הזמן להבין את הדרישות האישיות, ומספקים פתרונות מותאמים אישית והכוונה לאורך כל התהליך.

בגל מטבחים מאמינים ששקיפות ותקשורת אפקטיבית חיוניות בשמירה על שביעות רצון הלקוחות. הם מעדכנים את הלקוחות בכל שלב בתהליך התכנון וההתקנה, מספקים עדכונים שוטפים ומתייחסים לחששות באופן מיידי. רמה זו של שקיפות עוזרת לבנות אמון ומבטיחה שהלקוחות יהיו מעורבים ומעורבים לאורך כל הדרך.

לבסוף, בגל מטבחים מבינים ששביעות רצון הלקוחות חורגת מעבר לסיום הפרויקט. הם מציעים תמיכה מקיפה לאחר המכירה, כולל שירותי תחזוקה ואחריות, כדי לטפל בכל בעיה שעלולה להתעורר. מחויבות זו לטיפול מתמשך בלקוחות מחזקת עוד יותר את מסירותם להבטחת שביעות רצון לטווח ארוך.

בנוסף גל מטבחים מעצם היותה חברת מטבחים גדולה ובפריסה ארצית יכולה להעניק ללקוחתיה מגוון הנחות חסרות תקדים על מוצרים משלימים לתפעול המטבח החדש.

העתיד של גל מטבחים: מה הלאה?

התרחבות לשווקים חדשים:
כאחת מחברות המטבחים הגדולות בישראל, גל מטבחים ביססה היטב את נוכחותה בפריסה ארצית. עם זאת, החברה מכוונת להמשך צמיחה והתרחבות. עם מוניטין חזק של איכות ושביעות רצון לקוחות, גל מטבחים מתכננת לבחון הזדמנויות להתרחב לשווקים חדשים הן מקומיות והן בינלאומיות. באמצעות מינוף המומחיות וההצלחה שלהם בשוק הישראלי, גל מטבחים שואפת להביא את המטבחים האיכותיים שלהם לקהל רחב יותר.

 • חדשנות והתקדמות טכנולוגית:
  חברת גל מטבחים מכירה בחשיבות ההישארות בחזית הטרנדים העיצוביים וההתקדמות הטכנולוגית. הם מבינים שלקוחות לא מחפשים רק מטבחים אסתטיים אלא גם פתרונות חדשניים המשפרים את הפונקציונליות והיעילות. לכן, חברת גל מטבחים מחויבת להשקיע במחקר ופיתוח כדי להביא ללקוחותיהן טכנולוגיות חדישות ופתרונות מטבח חכמים. ממערכות אחסון מתקדמות ועד למכשירים חכמים משולבים, העתיד של גל מטבחים מתמקד באספקת מטבחים מדהימים מבחינה ויזואלית ומתקדמים מבחינה טכנולוגית.

כאחת מחברות המטבחים הגדולות בישראל, גל מטבחים טבעה לעצמה נישה, ומספקת פתרונות מטבחים איכותיים למגוון רחב של לקוחות. עם התמקדותה באיכות, במגוון ושביעות רצון הלקוחות, היא ממשיכה לשים את הרף גבוה בענף המטבחים.

פגישת ייעוץ עם מעצב מטבחים

כתבות נוספות

חנות מטבחים

חנות מטבחים – כל סוגי המטבחים במקום אחד זמן קריאת מאמר – 05:12 דקות כאשר מגיע הזמן לשדרג את המטבח שלך, חשוב לבחון את האפשרויות

קרא עוד>>

מטבחים מודרניים עם אי

הפופולריות והמשיכה של מטבחים מודרניים עם אי זמן קריאת מאמר: 08:47 דקות מאמר זה מתעמק בעולם של מטבחים מודרניים עם אי ובוחן את היתרונות שלהם,

קרא עוד>>

מטבח סהרה

מה מייחד מטבח סהרה? זמן קריאת מאמר: 07:37 דקות במאמר זה אנו מתעמקים בסגנונות הייחודיים המאפיינים את עיצוב מטבחי סהרה, למי זה הכי מתאים, ולמה

קרא עוד>>

מטבחים יפים

מטבחים יפים – טיפים למטבח מושלם מאמר זה בוחן את אומנות יצירת מטבח יפהפה, תוך התמקדות בבחירת ארונות המטבח המושלמים. הוא מתעמק בתפקיד הצבע בעיצוב

קרא עוד>>
לוגו גוגל מטבחי גל
חן ברהום

מצליצה בחום סגרנו מטבח בסניף מודיעין את שלב התכנון ביצענו מול אורית המקסימה שהייתה סבלנית לכל השינויים ושמה לב לכל הפרטים הקטנים בשלב ההתקנה חייבת לציין לשבח את מוחמד המתקין שהגיע אלינו. עשה עבודה יסודית ומקצועית ואף פתר מיוזמתו בעיית חשמל שנתקלנו בה בהתקנה תודה רבה!

5/5
לוגו גוגל מטבחי גל
דביר כהן

חווית הקניה הכי טובה שיש! נתי מנהל הסניף אלוף!! הביא לנו את הטלפון האישי שלו והיה זמין בכל שעה. ייחס אישי, עיצוב לפי השגעון שלנו. ליאת היקרה מודים לך על השרות ועל החפירות לאורך הדרך. לסיום קיבלנו הנחה יפה 😄 מומלץ בחום לכל מי שרוצה לעצב מטבח חדש בחווית שרות מספר 1 שיש!!

5/5
לוגו גוגל מטבחי גל
עומרי לחיאני

לאחר ההתקנה, היו שני דלתות פגומות והחברה דאגה להחליף לי אותם במהירות רבה . שירות מעולה ואיכות המטבחים מדהימה . מאוד מרוצה מהבחירה שלי . כל הכבוד לכם

5/5
לוגו גוגל מטבחי גל
Chani Olshtein

ישבנו עם בינה כמה מפגשים עד שהחלטנו על מה אנחנו סוגרים.בינה עם סבלנות של ברזל הקשיבה לכל הרצונות שלנו,המליצה מה כדאי מבחינה מקצועית ונתנה לנו הרגשה שהיא איתנו לאורך כל הדרך. אין כמוך בינה תודה!!

5/5
לוגו גוגל מטבחי גל
גלאם בוטיק

מבטחים מושלמים! אנחנו כבר כמה שנים מרוצים מאוד מהמטבח שלנו מגל מטבחים פתח תקווה קיבלנו שירות מעולה מנתי תודה רבה

5/5
לוגו גוגל מטבחי גל
גבאי אגיב

ממליץ בחום רב על גל מטבחים סניף פתח תקווה אצל נתי מנהל הסניף. השירות, האדיבות, המקצועיות והרגישות הרבה לשינויים והתלבטויות של הרגע האחרון היו בלתי רגילים ומסבירי פנים. ליאת ונתי מגדירים מחדש את המושג "תודעת שירות" ואני שמח על ההחלטה לרכוש מטבח בסניף פתח תקווה

5/5
לוגו גוגל מטבחי גל
איתן קלוניק

בסד אני לקוחה בשם חשין חיה ( אין לי אינטרנט) משבחת את גל מטבחים על השירות שניתן לי מאד מרוצה , במקרה מסויים החליפו לי חלקים שלא ציפיתי , יישר כח! ממליצה בחום

5/5
לוגו גוגל מטבחי גל
טל בראשי

גל מטבחים שירות לאורך כל הדרך! הייתה התלבטות בינכם לבין חברה מובילה בשוק וההחלטה ללכת עם מקום שנתן לנו רמת שירות גבוהה הייתה נכונה! חייבת לציין את המקצועיות של נתי ובינה מההתחלה עד הסוף, הזמינות והייעוץ מהלב. התקנה מדויקת ומקצועית של אחמד טאהר, הקפדה על הדברים הקטנים והכל בצורה אדיבה ונעימה! תודה על חוויה מעולה ממליצה מאד על לקיחת השירות שלכם.

5/5

מחפשים את מטבח החלומות?

השאירו את הפרטים שלכם ונציגנו יצרו איתכם קשר בהקדם, ניתן לחייג לסניפים בשעות הפעילות.